Help with Search courses

Kurz vás provede tvorbou prezentace v programu MS PowerPoint. Projdeme si důležité zásady pro tvorbu prezentace, jak samotnou prezentaci vytvořit, vložit do ní obrázky či videa a ukážeme si možnosti, jak pracovat s hotovou prezentací.


Lektor: Michaela Mrázová
Kontakt: mrazova@svkos.cz

Kurz je určen pro každého začátečníka, který ovládá základy práce s počítačem v prostředí Windows. Seznámíme vás s úplnými základy Excelu a vše vysvětlíme jednoduše na praktických příkladech. Přidáme také tipy, jak si práci s Excelem usnadnit. 

Lektor: Michaela Mrázová
Kontakt: mrazova@svkos.cz 

Kurz je určen pro začátečníky a zájemce, kteří s programem Word zatím nepracovali nebo jej používali velmi málo. 

Naučíte se vytvářet textové dokumenty, budete umět do dokumentu vložit obrázek a tabulku, upravit vzhled stránky nebo dokument vytisknout.

Lektor: Michaela Mrázová
Kontakt: mrazova@svkos.cz

Canva je jednoduchý online grafický nástroj pro vytváření různých propagačních materiálů, příspěvků na sociální sítě, prezentací či pozvánek. V tomto krátkém kurzu vás naučíme základy práce s tímto nástrojem. 

Lektor: Michaela Mrázová
Kontakt: mrazova@svkos.cz

Kurz je určen pro začátečníky v seniorském věku. V několika modulech vás seznámíme s praktickými frázemi tak, abyste byli připraveni (nejen) na vaši zahraniční dovolenou. Témata  – Letiště, Ubytování, Nakupování, U lékaře (a další)

Lektor: Tereza Tkačíková
Kontakt: tkacikova@svkos.cz